Our Group Enterprises

UCK Group

Bünyesinde tekstil ve enerji sektöründe yer alan firmaları bünyesinde barındıran UCK Group, yepyeni bir bakış açısıyla geleceğe yatırım yapmaya devam ediyor. "enerjimiz hiç tükenmeyecek" sloganıyla yola çıkan UCK Group, tekstil alanında faaliyet gösteren Batı Empirme ve İstiklal Bayrak ile, fotovoltaik güneş panelleri konusunda uzmanlaşmış olan Berak enerji firmaları ile yoluna devam etmektedir. Tekstil ve enerji konularında tüm dünyaya hizmet verebilme kapasitesine sahip olan UCK Group, güçlü personeli ve yönetim kadrosuyla, ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edecektir.

www.uckgroup.com/


Berak Enerji

BERAK ENERJİ San. Tic. A.Ş. bir Solar Teknoloji firması olarak Tamamı Türk Sermayesi ile 2008'da İstanbul’da kurulmuştur. Şirket olarak belirlediğimiz temel hedefimiz, kaliteli GES yatırımları yapmaktır. Bu maksatla Deneyimli Mühendislik ve teknik kadrosu ile solar yatırımlar konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket merkezimiz İstanbul olup, İzmir ve Bursa, Antalya ve Adana ofislerinde faaliyetlerini yürütmektedir.

www.berakenerji.com/


Batı Empirme

1999 yılında kurulmuş olam BATI EMPİRME KUMAŞ BOYA APRE KONFEKSİYON SAN.VE TİC. TUR. LTD. ŞTİ., Şenlikköy Mah. Derya sok. No:24/2 Florya/Bakırköy/İstanbul adresinde bulunan merkez tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Organize Sanayi Bölgesi No:9 Nilüfer Bursa adresinde bulunan şubemizde kumaş - boya ve baskı (Empirme) tesislerinde üretim yapılmaktadır. 

Orhaniye Mahallesi Elvanbey Sok. Eski Tekel Binası Geyve/Sakarya adresinde de konfeksiyon üretim tesisimiz, üretimimize devam etmektedir.

Firmamız ayrıca İstanbul Turizm Sektörü, İstanbul Otogar işletmelerinde kurucu ortak olup buradaki faaliyetlerinde 136 nolu terminal işletmelerini yapmaktadır. Diğer şubemiz Harem Otobüs Otogarı 15 nolu terminalinde de turizm faaliyetlerine devam etmektedir. 

www.batiempirme.com


İstiklal Bayrak

Firmamıza ait olan İstiklal Bayrak markası adı altında Devlet Malzeme Ofisi kataloğunda T.C. Kamu ve Kurumlarına TSE belgeli Türk bayrağı üretip satmaktadır. 

Bu bağlamda firmamız bu konuda Trabzon EOF Olimpiyatlarının şehir süslemelerini ve bayrak işlerini tamamlamıştır. Mersin Akdeniz Oyunları için Adana ve Mersin şehrinin büyük bölümünün şehir süslemelerini tamamlamıştır. 

Ülkemizde genel ve yerel seçimlerde milletveki ve belediye başkan adaylarının resimli posterleri ve bayrakları konusunda kaliteli ve süratli hizmetimiz sektör tarafından bilinmektedir. Tüm siyasi partilerimize de bayrak ve flama temin edilmiştir. 

Yurt dışında ise; Dünya Futbol Şampiyonası, Avrupa Futbol Şampiyonası gibi büyük spor organizasyonlarında görev alan, yerel firmaların bayrak ve flamaların tedariklerini gerçekleştirmiştir.

Bursa’daki boya, baskı ve Geyve/Sakarya’daki konfeksiyon tesisimiz, ağırlıklı olarak kamu tahüt işleri (ihale) için ürünler üretip satmaktadır. 

İhtisas sahibi olduğumuz pollester kumaşlarda, su geçirmez ve yanmazlık özelliklerine sahip yüksek kaliteli kumaşlar üretmekteyiz. 

Koleksiyon tesislerimizde afet ve acil durumlar için Kızılay ve diğer yardım kurumlarına çadır ütetmekteyiz. Bununla ilgili en son Türk Kızılay’ına 16m2’lik mahru tipi %100 pamuklu 10.000 adet çadır ürettik.

Kamu için; nevresim takımı, gömlek, pijama, çamaşır yıkama filesi, konfeksiyon ürünleri olarak büyük miktarda üretimlerimizi gerçekleştirdik. Yine kamu için ştrayhgarn ve kamgarn yünlü kumaşlar, %100 pamuk ve polyester kumaşlar, pamuk polyester karışımlı kumaşların da üretimi tesislerimizde gerçekleştirilmiştir.

Bu yukarıdaki ürün gamıyla ilgili yüksek kaliteli, süratli üretimlerimiz ve güvenli teslimatlarımız sektör tarafından bilinmektedir.

www.istiklalbayrak.com/


UCK Metsan


UCK Solar Power